Kayıtlı Kullanıcılar


   Sonraki gelişimde beni hatırla :)

»
Rasgele Resim

hat sanatı resimleri
hat sanatı resimleriÜye Ol

Kullanıcı kayıt sözleşmesi
Sitemizden kayıtlı kullanıcı olarak faydalanabilmek için kullanıcı kayıt sözleşmesinde bulunan maddeleri okuyup kabul etmeniz gerekmektedir.

1- Siteye üye olabilmek için Geçerli bir email adresi bildirmelisiniz. Üyeliğinizi aktif hale getirmek için gerekli kod bu ePosta hesabına gönderilecektir. Bildirdiğiniz ePosta adresi Şifre Hatırlatma işlemlerinde esas alınacak, herhangi başka bir yol ile şifre bildirimi gerçekleşmeyecektir.
2- Siteye üye olabilmek için 13 yaşından büyük olmanız ya da 13 yaşından küçükler için velinizin iznini almış olmanız gerekmektedir. Siteye üye olan her kullanıcı 13 yaşından büyük olduğunu ya da velisinin izni ile siteye üye olduğunu kabul eder.
3- Site yönetimi tarafından üyelerin fotoğraf göndermesine yetki verilen kategorilere yollanılacak fotoğraflar;
a) Herhangi bir ırk, dil, din ya da düşüncenin üstünlüğünü savunur nitelikte ya da toplumun bir kısmını rahatsız edici nitelikte olamaz.
b) Gönderilecek olan fotoğraflar şiddet ve/veya pornografik içerikli olamaz.
c) Gönderilecek olan fotoğraflarla ilgili sitenin karşılaşabileceği herhangi bir yasal durum karşısında muhattap, fotoğrafı gönderen kullanıcı olacaktır.
d) Kullanıcılar göndermiş oldukları fotoğrafları diledikleri zaman site veritabanından silebilirler.
4- Site yönetimi herhangi bir neden göstermeksizin yayında olan fotoğraflardan herhangi birini ya da bir kısmını silebilir.
5- Sitede yayında bulunan fotoğraflara yorum eklerken;
a) Her kullanıcı, diğer kullanıcılara ve/veya site kullanıcısı olmayan kişi ve kurumlara hakaret niteliğinde olmamak koşuluyla dilediği görüşü yazmakta serbesttir.
b) Her kullanıcı görüşlerinden sorumludur, herhangi bir kullanıcının yazdığı yorum/yorumlardan dolayı site yönetimi sorumlu tutulamaz.
6- Site yönetimi herhangi bir yorumu silme hakkına sahiptir.
7- Site yönetimi herhangi bir sebep göstermeksizin kayıtlı kullanıcılardan herhangi birisinin üyeliğini sona erdirme hakkına sahiptir.
8- Site yönetimi herhangi bir sebep göstermeksizin bu siteyi yayından kaldırma hakkına sahiptir.

Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği
Siteye kayıt olurken bildirdiğiniz ePosta adresi ve diğer bilgileriniz herhangi bir şekilde 3. kişi ve kuruluşlarla paylaşılmayacaktır.
Kabul Ediyorum tuşuna basmakla Kullanıcı Sözleşmesini kabul ettiğinizi bildirmekte ve kayıt işleminizi başlatmaktasınız.

 

 


Arama Anahtar Kelimeleri:Resim,Güzel Resimler

Copyright 2006 www.el-aziz.net
Design: Art4Heart
site ekle site ekle